Dermapen – czego się spodziewać?

Jak odmłodzić skórę twarzy i ciała bez konieczności wykonywania inwazyjnych zabiegów, a jednocześnie wcale nie mniej skutecznie niż podczas ich trwania?

Szukając odpowiedzi na tak postawione pytanie coraz więcej osób zastanawia się nad korzyściami, jakie niesie za sobą dermopen we Wrocławiu. Zabieg, który można przeprowadzić także we wrocławskim gabinecie MediLaser budzi skojarzenie z mezoterapią w jej klasycznym wydaniu. Jest jednak nie tylko mniej uciążliwy, ale również zdecydowanie skuteczniejszy.

Jego wykonanie wpływa korzystnie na wygląd skóry, warto przy tym podkreślić, że nie jest to dzieło przypadku. Podczas zabiegu dochodzi do stymulacji produkcji kolagenu, produkowane są przy tym większe ilości elastyny oraz kwasu hialuronowego. W rezultacie, skóra staje się elastyczniejsza i bardziej gęsta, dochodzi do poprawy jej odżywiania, a do tego znacząco poprawia się jej napięcie. Jakby tego było mało, zmiany dokonywane są przez sam organizm, nie ma więc mowy o skutkach ubocznych, z którymi mielibyśmy do czynienia w innych okolicznościach.

You May Also Like