Kafelki imitujące marmur w eleganckiej łazience

Jaki naturalny materiał budowlany w największym stopniu kojarzy się nam z elegancją? Nie trzeba być wcale zawodowym projektantem wnętrz, aby pomyśleć w tym momencie o marmurze. Łazienka z marmurowymi elementami wykończeniowymi jest synonimem elegancji.

Trudno jednak nie zgodzić się z tym, że jest także przykładem pomieszczenia, które wymaga włożenia sporych pieniędzy w swój wystrój. Skoro więc mamy świadomość tego, że marmur pozostaje poza naszym zasięgiem, dlaczego nie mielibyśmy zainwestować w kafelki znane z tego, że świetnie go imitują.

Dziś w sprzedaży możemy spotkać się z wyjątkowo dużą liczbą tego rodzaju rozwiązań. Największą popularnością cieszą się płytki przypominające swoim wyglądem biały marmur i charakteryzujące się wysokim połyskiem. Dobrym pomysłem może być jednak również zakup kafelków, które nawiązując do marmuru w ciemniejszej tonacji. Nie trzeba umieszczać ich na wszystkich ścianach łazienki, a już ich obecność w kilku miejscach w pomieszczeniu nada mu wytwornego charakteru.

You May Also Like