STN Ceramica dla fanów klasycznego piękna

Wiele osób wydaje się podchodzić z dystansem do płytek z Hiszpanii i Włoch wcale nie dlatego, że nie mają zaufania do rozwiązań pochodzących z kolekcji producentów z zagranicy. Niepewność towarzysząca takim osobom wynika, przede wszystkim, z przeświadczenia, że są to płytki dość ekstrawaganckie.

STN Ceramica to jednak producent, który bez większego wysiłku jest w stanie walczyć z tym przekonaniem. Oferowana przez niego kolekcja Orion zwraca na siebie uwagę właśnie dlatego, że jest uniwersalna. Wydaje się, jak gdyby stworzona dla wszystkich tych osób, które wcale nie przepadają za płytkami dominującymi nad innymi elementami wyposażenia wnętrza.

Orion to jednak coś więcej niż elegancja. Osoby zainteresowane kolekcją zwracają uwagę również na jej parametry techniczne. Płytki są wytrzymałe, doskonale radzą sobie przy tym nie tylko z uszkodzeniami mechanicznymi, ale i ze ścieraniem – naturalną konsekwencją intensywnego użytkowania. Zwykle są opisywane jako rozwiązania idealne do salonu. Można jednak położyć je również w gabinecie i sypialni.

 

 

 

You May Also Like