Farbowanie włosów w zakładzie fryzjerskim

Wielu z nas regularnie korzysta z usług salonów fryzjerskich. Jedni wykonują w nim podstawowe zabiegi – jak strzyżenie czy eleganckie upięcie włosów na konkretną okazję – wesele, urodziny czy komunię, inni chcąc bardziej zmienić swój wygląd, decydują się na farbowanie włosów. Przekonajmy się jak przebiega zabieg koloryzacji w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim.

Koloryzacja – krok po kroku

Przed rozpoczęciem zabiegu fryzjer przeprowadza krótką konsultację z klientem dotyczącą koloru, oczekiwań oraz wcześniej przeprowadzanych zabiegach.

Po wybraniu odpowiedniego odcienia farby, fryzjer nakłada ją na włosy i równomiernie rozprowadza po całej długości. Po upływie czasu farbowania dokładnie spłukuje farbę oraz nakłada odżywkę chroniącą przed wysuszeniem oraz uszkodzeniem włosów.

Bardzo ważną kwestią podczas zabiegu koloryzacji jest używanie markowych produktów rekomendowanych producentów, które zapewnią najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo.

Jeśli planujecie zmianę koloru włosów warto udać się do profesjonalnego zakładu. Salon fryzjerski Black & White – fryzjer damski w Bytomiu oferuje usługi farbowania na najwyższym poziomie.

You May Also Like